Darčekové balenie
120+30 kociek naviac
Kde kúpiť online
Kúpiť online
Colafit – Darčekové balenie 120 + 30 kociek naviac
Výživový doplnok

Aj z malé kocky sa môže zrodiť veľký darček.
Darujte svojim blízkym kolagén v doplnku stravy COLAFIT. Výhodné darčekové balenie 120 + 30 kociek na 5 mesiacov užívania obsahuje čistý kryštalický kolagén v malých, mäkkých kockách, ktoré sa ľahko prehĺtajú a urobí tak radosť vo vašej rodine.

Obľúbená, skúsenosťami užívateľov preverená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén čistoty 99,9% (bez pomocných látok, farbív…) a ľahko sa užívajú. Vďaka netradičnej a zároveň šetrnej metóde spracovania je z kolagénu odstránená voda, preto môžu byť kocky malé, mäkké a ľahké. 1 kocka (8 mg) lyofilizovaného kolagénu odpovedá 800 mg kolagénového gélu.

  • Čistý kryštalický kolagén typu I.
  • Malé ľahko prehĺtacie kocky.
  • Stačí užívať 1 denne.
1 Balenie
120 + 30 kociek Colafitu
2 Zloženie
1 kocka% RVH *
čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I8 mg**
* RVH - referenčná výživová hodnota u dospelých osôb ** Nie je definovaná
3 Použitie

1 kocku denne ráno na lačno, minimálne 10 min. pred jedlom, pre deti pol kocky za deň. Užívajte Colafit minimálne 2-3 mesiace 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať trvale.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Ukladať mimo dosah detí! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Kde kúpim Colafit?

Všetky prípravky rady Colafit je možné kúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Slovenskej republike, alebo z pohodlia domova on line v eshope lekárni. Ak si zvolíte akýkoľvek spôsob nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto spôsob, ktorý Vám je prijateľnejší - výber necháme na Vás.

Prípravky Colafit