Vyberte si riešenie, ktoré vám vyhovuje najviac

Vyberať môžete z celého radu variant doplnkov stravy v jedinečných mäkkých kockách – od klasického čistého Colafitu, cez prémiové balenie Colafitu s vitamínom C, až po extra dávku kolagénu v prípravku Colafit Extra Strong. Myslíme aj na deti: najmä pre ne je určené balenie Colafit Junior s jahodovou príchuťou. Hľadáte krém na lokálne použitie? Prečítajte si viac o komplexnom zložení Colafitu Akut Pro.

Colafit Extra Strong
výživový doplnok

Mesačné balenie extra veľkých kociek čistého kolagénu typu I, navyše s vitamínom D3 pre správnu funkciu kostí a svalov.

Colafit
výživový doplnok

Obľúbená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén čistoty 99,9 % (bez pomocných látok, farbív,…) a ľahko sa užívajú.

Kolagén s vitamínom C
výživový doplnok

Prémiové balenie, ktoré obsahuje kombináciu 60 kociek Colafitu a 60 tabliet vitamínu C, ktorý napomáha k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupavky ale aj pokožky.

Colafit Junior
výživový doplnok so sladidlom

Balenie určené deťom - lyofilizovaný kolagén v mäkkých kockách s jahodovou príchuťou a extraktom z ruže šípkovej pre udržanie normálneho stavu kĺbov, ktoré si vďaka svojej forme aj chuti obľúbia.

Colafit Akut Pro
kozmetický prípravok

Masážny krém s kyselinou hyalurónovou a kolagénom, ktorý ďalej obsahuje vhodnú kombináciu glycerínu, mentolu, gáfru, boswelie. Navyše je obohatený o kostihojový extrakt.