Colafit s vitamínom C
výživový doplnok

Prémiové balenie, ktoré obsahuje kombináciu 60 kociek Colafitu a 60 tablet vitamínu C, ktorý napomáha k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupavky ale aj pokožky, zubov a ďasien. Balenie je tvorené 2 fľaštičkami. Po odstránení odtrhovacieho prúžku je možné od seba fľaštičky oddeliť. V spodnej časti sú umiestnené kocky Colafitu, v hornej tablete vitamínu C.

  • Vhodná kombinácia aktívnych látok: kocky čistého kryštalického lyofilizovaného kolagénu typu I + chutné tablety vitamínu C s jahodovou príchuťou
  • Stačí užívať kocku +1 tabletu denne
  • Balenie na 2 mesiaca užívania
1 Balenie
60 kociek Colafitu
+
60 tabliet vitamínu C
2 Zloženie
Colafit kocky:
1 kocka % RHP *
čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I 8 mg **
* RHP - referenčná hodnota príjmu ** Nie je definované
Vitamín C - tablety:
1 tableta
(650 mg)
% RHP *
Vitamín C (kyselina askorbová) 40 mg 50 %
* RHP - referenčná hodnota príjmu ** Nie je definované

Kocky: čistý kryštalický lyofilizovaný kolagén typu I (Atelokolagén), čistoty 99,9 %. Tablety: sacharóza (580 mg), vitamín C (kyselina askorbová), protispekavá látka: stearan horečnatý rastlinného pôvodu, prírodná aróma, farbivo: extrakt z červenej repy (betanín).

3 Použitie

1 kocku Colafitu denne ráno nalačno, minimálne 10 min. pred jedlom, pre deti pol kocky za deň. 1 tabletu vitamínu C berieme buď spoločne s Colafitom alebo kedykoľvek počas dňa. Užívajte Colafit minimálne 2-3 mesiace 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať natrvalo.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Ukladať mimo dosahu detí! Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Kde kúpim Colafit?

Všetky prípravky radu Colafit je možné zakúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Českej republike alebo z pohodlia domova online v Eshope lekární a lekárenských reťazcov. Nech už zvolíte akúkoľvek cestu nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto variant, ktorý je Vám najbližší – Výber necháme už úplne na vás.

Prípravky Colafit