Colafit
výživový doplnok

Obľúbená, skúsenosťami užívateľov preverená forma lyofilizovaného kolagénu v malých bielych mäkkých kockách, ktoré obsahujú iba kolagén čistoty 99,9 % (bez pomoci látok, farbív,…) a ľahko sa užívajú. Vďaka netradičnej, a zároveň šetrnej metóde spracovania je z kolagénu odstránená voda, preto môžu byť kocky malé, mäkké a ľahké. 1 kocka (8 mg) lyofilizovaného kolagénu zodpovedá 800 mg kolagénového gélu.

  • Čistý kryštalický kolagén typu I
  • Malé ľahko prehĺtateľné kocky
  • Malé ľahko prehĺtateľné kocky
  • V rôznych veľkostiach balenia na 1–4 mesiace užívania podľa Vašej preferencie
1 Balenie
30 kociek Colafitu
60 kociek Colafitu
120 kociek Colafitu
2 Zloženie
1 kocka % RHP *
čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I 8 mg **
* RHP - referenčná hodnota príjmu ** Nie je definované
3 Použitie

1 kocku denne ráno nalačno, minimálne 10 min. pred jedlom, pre deti pol kocky za deň. Užívajte Colafit minimálne 2-3 mesiace 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať natrvalo.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do 2 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Kde kúpim Colafit?

Všetky prípravky radu Colafit je možné zakúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Českej republike alebo z pohodlia domova online v Eshope lekární a lekárenských reťazcov. Nech už zvolíte akúkoľvek cestu nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto variant, ktorý je Vám najbližší – Výber necháme už úplne na vás.

Prípravky Colafit