Colafit Junior
Výživový doplnok so sladidlom

Prípravok určený deťom, ktorý ocenia pre jeho netradičnú ľahko prehĺtateľnú formu a príjemnú jahodovú príchuť. Čistý kryštalický lyofilizovaný kolagén v mäkkých kockách je v tomto balení doplnený extraktom z ruže šípkovej pre udržanie normálneho stavu kĺbov.

  • S jahodovou príchuťou
  • Vo forme mäkkých kociek
  • Dávkovanie 1 kocka denne
  • Balenie na 2 mesiaca užívania
1 Balenie
60 kociek Colafitu
2 Zloženie
1 kocka 2 kociek % RHP *
čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I 4 mg 8 mg **
Extrakt ruže šípkovej 2 mg 4 mg **
Steviol glykozidy 0.4 mg 0.8 mg **
* RHP - referenčná hodnota príjmu ** Nie je definované

Prídavné látky: čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I (atelokolagén) čistoty 99,9%, Zahusťovadlo konjaková guma – glukomanán, Extrakt z ruže šípkovej (Rosa Canina), Aróma jahoda, Regulátor kyslosti kyselina citrónová, Sladidlo steviol – antokyány.

3 Použitie

Deti od 3 rokov 1 kocku denne ráno nalačno, min. 10 minút pred jedlom, po dobu 1-2 mesiacov. Dospelí berú 2 kocky denne.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Ukladať mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Kde kúpim Colafit?

Všetky prípravky radu Colafit je možné zakúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Českej republike alebo z pohodlia domova online v Eshope lekární a lekárenských reťazcov. Nech už zvolíte akúkoľvek cestu nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto variant, ktorý je Vám najbližší – Výber necháme už úplne na vás.

Prípravky Colafit