Colafit Akut Pro
Kozmetický prípravok

Masážny krém s príjemnou konzistenciou, pri použití ktorého dochádza k prekrveniu pokožky v mieste aplikácie. Je určený na aplikáciu na pokožku v miestach svalov, ľahko sa vtiera a nezanecháva mastný film. V prípade potreby môžete krém vmasírovať lokálne aj niekoľkokrát denne. Komplexné zloženie krému Colafit Akút obsahuje nielen kolagén a kyselinu hyalurónovú, ale aj oi mentol, gáfor, bosweliu, glycerín a kostihoj. Táto receptúra zaručuje silné pôsobenie, ktoré na vlastnej koži rýchlo pocítite.

  • Masážny krém príjemnej konzistencii s osviežujúcim efektom a vôňou
  • Komplexná receptúra obsahujúca osvedčené aktívne látky
  • Ľahko roztierateľný, nezanecháva na pokožke mastný film
  • Podpora prekrvenia v mieste aplikácie
1 Balenie
150 ml
2 Zloženie

Aqua, Glycerin, Menthol, Methylsalicylate, Camphor, Borage Officinalis seed oil, Cetearyl alcohol, Polysorbate 60, Methylsulfonylmethane, Collagen hydrolysate, Phenoxyethanol, Caprylylglycol, Eucalyptus Globulus oil, Boswellia Serrata extract, Symphytum Officinale root extract, Allantoin, Carbomer, Hyaluronic acid, D-Limonene

3 Použitie

Pokožku v miestach svalov niekoľkokrát denne masírujte po dobu 3-5 minút.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Liek nesmú používať osoby so známou precitlivenosťou na zložky krému. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Kde kúpim Colafit?

Všetky prípravky radu Colafit je možné zakúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Českej republike alebo z pohodlia domova online v Eshope lekární a lekárenských reťazcov. Nech už zvolíte akúkoľvek cestu nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto variant, ktorý je Vám najbližší – Výber necháme už úplne na vás.

Prípravky Colafit