Colafit Extra Strong
výživový doplnok

COLAFIT EXTRA STRONG je mesačné balenie extra veľkých kociek čistého kolagénu typu I, navyše s vitamínom D3 pre správnu funkciu kostí a svalov. Vďaka netradičnej, a zároveň šetrnej metóde spracovania je z kolagénu odstránená voda, preto môžu byť kocky malé, mäkké a ľahké. 1 kocka (20 mg) lyofilizovaného kolagénu zodpovedá 2000 mg kolagénového gélu.

  • Veľké kocky = viac kolagénu v dennej dávke
  • Vitamín D3 navyše
  • Stačí užívať 1 kocku denne
1 Balenie
30 kociek Colafitu
2 Zloženie
1 kocka % RHP *
čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I 20 mg **
Vitamin D3 5 μg 100 %
* RHP - referenčná hodnota príjmu ** Nie je definované

Prídavné látky: čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I (atelokolagén) čistoty 99,9 %, farbivo: betakarotén, vitamín D (cholekalciferol).

3 Použitie

Pre dospelých 1 kocku denne, pre deti pol kocky denne ráno nalačno minimálne 10 minút pred jedlom. Colafit EXTRA STRONG užívajte minimálne 2-3 mesiace aspoň 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať natrvalo.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do 2 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Kde kúpim Colafit?

Všetky prípravky radu Colafit je možné zakúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Českej republike alebo z pohodlia domova online v Eshope lekární a lekárenských reťazcov. Nech už zvolíte akúkoľvek cestu nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto variant, ktorý je Vám najbližší – Výber necháme už úplne na vás.

Prípravky Colafit