Colafit Akut Pro
Kozmetický prípravok

Masážny krém s príjemnou konzistenciou, pri jeho použití dochádza k prekrveniu pokožky v miestach aplikácie. Je určený k aplikácii na pokožku v miestach svalov, ľahko sa vtiera a nezanecháva mastný povlak. V prípade potreby môžete krém vmasírovať lokálne aj niekoľkokrát denne. Komplexné zloženie krému Colafit Akut Pro obsahuje nie len kolagén a kyselinu hyalúronovú, ale tiež mentol, gáfor, bosweliu, glycerin a kostihoj. Táto receptúra zaručuje silné pôsobenie, ktoré na vlastnej koži rýchlo pocítite.

  • Masážny krém príjemnej konzistencii s osviežujúcim efektom a vôňou.
  • Komplexná receptúra obsahujúca osvedčené aktívne látky.
1 Balenie
150 ml
2 Zloženie

Aqua, Glycerin, Menthol, Methylsalicylate, Camphor, Borage Officinalis seed oil, Cetearyl alcohol, Polysorbate 60, Methylsulfonylmethane, Collagen hydrolysate, Phenoxyethanol, Caprylylglycol, Eucalyptus Globulus oil, Boswellia Serrata extract, Symphytum Officinale root extract, Allantoin, Carbomer, Hyaluronic acid, D-Limonene

3 Použitie

Pokožku v miestach svalov niekoľkokrát denne masírujte po dobu 3-5 minút.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Ukladajte mimo dosah detí! Prípravok nesmú používať osoby so známou precitlivelosťou na zložky krému. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Kde kúpim Colafit

Všetky prípravky rady Colafit je možné kúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Slovenskej republike, alebo z pohodlia domova on line v eshope lekárni. Ak si zvolíte akýkoľvek spôsob nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto spôsob, ktorý Vám je prijateľnejší - výber necháme na Vás.

Prípravky Colafit