Colafit s vitamínom C
Výživový doplnok

Prémiové balenie, ktoré obsahuje kombináciu 60 kociek Colafitu a 60 tabliet vitamínu C, ktorý napomáha k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek ale aj pokožky, zubov a ďasien. Balenie je tvorené 2 fľaštičkami. Po odstránení odtrhovacieho prúžku je možné od seba fľaštičky oddeliť. V spodnej fľaštičke sú umiestnené kocky Colafitu, v hornej tablety vitamínu C.

  • Vhodná kombinácie aktívnych látok: kostičky čistého kryštalického lyofilizovaného kolagénu typu I + chutné tablety vitamínu C s jahodovou príchuťou.
  • Stačí užívať 1 kocku + 1 tabletu denne.
  • Balenie na 2 mesiace užívania.
1 Balenie
60 kostičiek Colafitu
+
60 tabliet vitamínu C
2 Zloženie
Colafit kocky:
1 kocka% RVH *
čistý bovinný lyofilizovaný kolagén typu I8 mg**
* RVH - referenčná výživová hodnota u dospelých osôb ** Nieje definovaná
Vitamín C – tablety:
1 tableta
(650 mg)
% RVH *
Vitamín C (kyselina askorbová)40 mg50%
* RVH - referenčná výživová hodnota u dospelých osôb

Kocky: čistý kryštalický lyofilizovaný kolagén typuI (atelokolagén), čistoty 99,9 %. Tabliety: sacharóza (580 mg), vitamín C (kyselina askorbová), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý rostlinného pôvodu, prírodná aróma, farbivo: extrakt z červenej repy (betanín).

3 Použitie

1 kocku Colafitu denne ráno na lačno, minimálne 10 min. pred jedlom, pre deti pol kocky za deň.
1 tabletu vitamínu C berieme buď spoločne s Colafitom alebo kedykoľvek v priebehu dňa. Užívajte Colafit minimálne 2-3 mesiace 2x do roka. V prípade potreby môžete užívať trvalo.

4 Skladovanie

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

5 Upozornenie

Ukladať mimo dosahu detí! Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.

Kde kúpim Colafit?

Všetky prípravky rady Colafit je možné kúpiť, prípadne objednať v lekárňach po celej Slovenskej republike, alebo z pohodlia domova on line v eshope lekárni. Ak si zvolíte akýkoľvek spôsob nákupu, veríme, že so samotnými prípravkami budete spokojní. Zvoľte si preto spôsob, ktorý Vám je prijateľnejší - výber necháme na Vás.

Prípravky Colafit